top of page

צמחי תבלין לאירועים מחיר

צמחי תבלין – מתנה לאורחים עם המון טעם

גינת תבלינים ביתית היא חלום של כל מי שנכנס למטבח. שזה בעצם אומר, כמעט של כולם. במקום למלא את המקרר בשקיות של עשבי תיבול, שלרוב לא שורדים יותר מדי זמן – פשוט לגזום כמה ענפים טריים, ישר מהעציץ. זו הסיבה שאורחים תמיד יתלהבו משי אישי כמו צמחי תבלין – מתנה שתקרב אותם אפילו צעד קטן, אל עבר משהו שהם מאד רוצים.

גם אם לא מדובר בחלום גדול, דחיפה קטנה לכיוון הנכון היא תמיד דבר משמח. אנשים חולמים חלומות, אבל בהרבה מהמקרים לא מצליחים להגשים אותם. כשמקבלים עציץ תבלין מתנה, זו בהחלט יכולה להיות נקודת פתיחה לגינת תבלינים שלמה.

זו אחת הסיבות לכך, שבהרבה מאד אירועים נראה שולחן של צמחי תבלין - מתנה לאורחים שקשה מאד לטעות איתה. לא משנה באיזה סוג של אירוע מדובר – חתונה, בר או בת מצווה, ברית או בריתה ואפילו אירוע עסקי או ארגוני. אין אורח שלא ייצא ממנו עם חיוך גדול ועציץ ריחני ביד.

עציץ תבלין - מתנה שמפעילה את כל החושים

כמובן שזו אינה הסיבה היחידה, שהפכה את עציצי התבלינים להצלחה מסחררת באירועים שונים. כל החושים מתעוררים ברגע שרואים עציץ תבלינים – מתנה שהמראה, הצבע, הטעם והניחוח שלה, מרחיבים את הלב.

  • נראות – כאשר מניחים עציצי תבלין בכל חלל שהוא, הדבר משדרג מיד את הנראות של הסביבה כולה. ריכוז של הרבה עציצי תבלין קטנים יוצר מראה מרענן וטבעי, שכולם מתפעלים ממנו. שולחן גדול עם עשרות ואפילו מאות של עציצים כאלה, יהפוך מיד למרכז הדקורטיבי של אירוע קטן או גדול.

  • צבע וטבע – ירוק בעיניים תמיד עושה שמח בלב. לא מדובר בתחושת בטן, אלא בעובדה שהוכחה מחקרית. מחקרים גילו כבר מזמן, שיציאה לטבע מגבירה את תחושת הרוגע ומפיגה מתחים. אך מתברר, שאפילו התבוננות בתמונת טבע, מצליחה לגרום לאותו אפקט. הצבע הירוק של עציצי תבלין, שמשדר חיות וטבעיות, יעורר את אותה תחושה בקרב האורחים, גם באירוע וגם בדרך הביתה.

  • טעם – כשחושבים על צמחי תבלין מתנה, הראשונים שעולים לראש הם טימין, רוזמרין, בזיליקום או נענע. אלה אכן עשבי תיבול אהובים מאד, אך מבחר הצמחים רחב בהרבה. כשמעניקים צמחי תבלין מתנה לאורחים, הם בדרך כלל מוצגים לראווה בחלל האירוע או ביציאה ממנו. לכן מומלץ להזמין מגוון רחב ככל האפשר של צמחים, בעלי טעמים ושימושים שונים. ניתן לבחור בעציצים כמו אורגנו, זעתר, לואיזה, מרווה, עשב לימון, פטרוזיליה, ואפילו גרניום, מליסה וזוטא לבנה.

  • ניחוח – לריח יש השפעה יותר ממה שנהוג לחשוב והוא נחקק בזיכרון לא פחות מאשר מראה עיניים. ריח שעולה משיח יסמין יכול להזכיר את תקופת הילדות. ריח של מאכל אהוב יכול להעלות בזיכרון ארוחה מסוימת. וריח של אדמה רטובה אחרי הגשם הראשון, מרחיב מיד את הלב. לצמחי תבלין יש אותה השפעה בדיוק – מחזיקים עלה אחד, ממוללים אותו בין שתי אצבעות ומקרבים אל האף. מיד מתפשט ריח נהדר, טבעי ונעים של טריות, בריאות וטעמים אהובים.

איך הופכים עציץ תבלינים למתנה מושקעת?

עציצי מתנה ניתן להעניק במסירה ידנית לכל אורח או בלקיחה עצמאית מהשולחן. לא משנה באיזה אופן מעניקים אותו –  ניתן להפוך את העציץ עצמו למתנה אישית ומושקעת יותר. זאת על מנת שכל אורח ירגיש שניתנה תשומת לב מלאה לכל פרט, וייצא מהאירוע עם חיוך רחב. הנה שתי דרכים עיקריות לשדרג את העציץ:

  1. עציצים עם כיתוב – ניתן להוסיף לעציץ תבלינים כיתוב מתאים. הוא יכול להופיע על גבי האריזה, בפתק קטן או על גבי דגלון ("טיקט"). זה יכול להיות מסר כללי שמזכיר את תוכן האירוע, או מסר אישי לכל אורח ואורח. מסר אישי כזה, מתאים במיוחד באירועים שאינם המוניים, כך שכתיבה באופן ידני לא תהפוך לנטל מוגזם. עציצים עם כיתוב יכולים להיות גם עציצים ממותגים, במקרה שמדובר באירוע עסקי או ארגוני.

  2. אריזה חגיגית – כמו בכל סיטואציה של הענקת מתנה, לרוב מגישים אותה כשהיא עטופה, גם אם מדובר רק בסרט קטן. במקרה של עציץ, כמובן שלא רצוי לעטוף את הצמח עצמו. אבל בהחלט ניתן להוסיף לו אריזה עדכנית, שתהפוך אותו מעציץ רגיל למתנה אישית. הטרנד העכשווי ביותר הוא להעניק עציצים בעטיפה מבד יוטה בצבע טבעי, עטופים בחבל רפיה. אופציה אחרת ונפוצה מאד, היא לעטוף עציצים בנייר אריזה חום.

תגל הארץ – עציצי תבלין לאירועים חגיגיים

אנחנו במשתלת "תגל הארץ" מטפחים עבורכם צמחי תבלין רעננים וטריים, שהופכים לשי טבעי ומשמח בכל אירוע. ניתן להזמין את העציצים כשהם ארוזים באריזת מתנה מבד יוטה או נייר חום, בתוספת כיתוב אישי או טיקט מעוצב. תוכלו להזמין מהמשתלה שלנו מגוון גדול של צמחי תבלין: רוזמרין, בזיליקום, נענע מזנים שונים, גרניום לימוני, טימין, לואיזה, עשב לימון, מרווה ועוד. כך תהיה אפשרות לכל אורח לבחור את צמח התבלין האהוב עליו, אשר ישמש אותו בבית וישאיר טעם טוב מהאירוע. את ההזמנה ניתן לבצע

bottom of page